Proxima Dijital Danışmanlık

Dijital Pazarlamada

2010 yılından itibaren dijital pazarlama ajansı olarak profesyonel hizmet veren köklü bir şirketiz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyar, verdiğimiz destek ile büyümenize katkıda bulunmaktan gurur duyarız.

Hemen Keşfet

PROXIMA

DIGITAL MARKETING AGENCY

Proxima Reklam Ajansı olarak dijital ve geleneksel reklamcılık üzerine 10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ekibimiz Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, hedeflerinize uygun kampanyalar ile profesyonel, güvenilir ve şeffaf reklam yönetimi sunuyoruz. Detaylı kampanya kurulumu ve etkili optimizasyon yöntemleri ile satışlarınızı arttırmayı ve markanızı büyütmeyi hedefliyoruz.

Bizimle irtibata geçin

Dijital Medya

Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri hedef kitleye ulaşmak olabilir. Bu durumda, dijital medya satın alımı ile hedef kitlenizin daha çok ulaştığı uygulama ve vakitlerin tespiti sağlanabilir, sosyal medyadaki görünürlüğünüz istediğiniz seviyeye ulaşabilir. Müşteriniz olma potansiyeli olan kitlelere ulaşmanın ve bilinirliğinizi artırmanızın en verimli yolu dijital medya satın almaktır.

Facebook & Google Reklamları

Gönderilerinizi, etkileşimi ve beğeniyi artıracak potansiyel kişilere ulaştırarak tanıtım için harcadığınız bütçenin verimli bir biçimde kullanıldığından emin olabilirsiniz.

Prodüksiyon & TV & Medya

Vermek istediğiniz reklamların, uygun saat diliminde potansiyel müşteri olarak düşündüğünüz hedef kitleye ulaşabilmesi için ajans olarak gerekli değerlendirmeleri yapıp tanıtım bütçenizin doğru kullanılmasını sağlamaktayız.

Proxima Reklam Ajansı

Dijitalin Yıldızı

İsmini, dünyamıza en yakın yıldızdan alan Proxima; gelecekteki evimiz olarak biliniyor. Sosyal medya ve elektronik ticaretin; markaların gelecekteki evi olacağı öngörüsü ile yola çıkarak, sektörümüzde lider konumdaki profesyoneller ile birlikte ilerlemeye devam ediyoruz.

Markaların dijital varlıklarını doğru şekilde kurgulayarak, kısa dönem ve uzun dönem planlarında yol gösterici olabilmek. Proxima yıldızı; yörüngesinde bulunan yetkinliklerini iyi kullanarak ürettiği dijital büyüme stratejileri üretir.

0 Yılı Aşkın Tecrübe

Güçlü iletişim ağına sahip köklü bir şirketiz.

Binlerce Mutlu Müşteri

Proxima Dijital Yıldızı

Aktif Sosyal Medya Hizmetleri

Facebook Business

Reklam Yöneticisi

“Facebook'ta ürün ve hizmetinizi tanıtabilmek adına, doğru hedef kitlesine ulaşmak için reklam için ayıracağınız bütçeyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Gönderilerinizi beğenme ve etkileşim oranı yüksek olabilecek insanlarla bağlantı kurarak reklamlarınızı; anahtar sözcük, eğitim durumu, medeni durumu, yaş, cinsiyet gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz.”

Proxima Ajans Facebook Reklam Ekibi

Google AdWords

Google Reklamları

“Proxima Ajans olarak tecrübeli ekibimizden alacağınız destek sayesinde Google reklamları ile marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Etkili optimizasyon teknikleri ve detaylı kampanya kurulumu ile markanızı büyüterek satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz. Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde, amaçlarınıza uygun kampanyalar ile güvenilir ve profesyonel reklam yönetimi sunuyoruz. ”

Proxima AjansGoogle Reklam Ekibi

Medya Yönetimi

Analiz ve içerik üreticiliği

“Sosyal medya yönetimi; hedef kitlelerle hangi adımlarla iletişim kurulması gerektiğini, hesapların büyümesi adına izlenebilecek yolların hangileri olduğu, görüntü ve hitap yöntemlerinin nasıl olması gerektiğini, sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini ayrıca beklemeyen durumlar ile karşılaşıldığında hangi yolların izlenmesi gerektiğine dair yönlendirmelerin yapılmasına denir. ”

Youtube Youtube Reklam Ekibi

Tv Reklamları

Tanıtım ve Pazarlama

“Televizyona reklam verirken ilk olarak televizyon kanalıyla bağlantınızı kuracak ajansı doğru seçmelisiniz. Alınacak olumlu geri dönüşler için ürününüz ve markanız için en uygun olan reklamı yapmak oldukça önem taşımaktadır. Seçtiğiniz ajans sizin için uygun olan televizyon kanallarını belirlerken aynı zamanda hangi saatlerde, hangi programda reklam vermeniz gerektiği konusunda da danışmanınız olacaktır. ”

TV PRODÜKSİYON Tv Prodüksiyon Ekibi
BİZE ULAŞIN

Almak istediğiniz hizmeti kısaca belirtiniz.

Blog

Proxima Gündemi

27
2021 Ağustos

Tüketim ve iletişim alışkanlıklarımızın değişmesiyle birlikte markların pazarlama stratejilerini değiştirerek değişime ayak duydurdular. Markların yapmış olduğu pazarlama stratejilerinden biri de Viral Pazarlamadır. Viral pazarlama çalışmaları, daha düşük bütçelerle hızlı şekilde tüketicilerin ilgisini çekebilmeyi sağlamaktadır. Tabi ki bir çalışmanın viral olması için belirli özeliklere sahip olması gerekir....

Oku

18
2019 October

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Oku

18
2019 October

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Oku